Motionband 2szt opaski akupresorowe na nudności | darmowa dostawa od 150 zł! marki Motion band - OKAZJE

chwilowy brak towaru

  • Producent: Motion band
  • Kategoria: Pozostałe kosmetyki

Opaski MOTIONBAND są skutecznym sposobem na radzenie sobie z mdłościami i nudnościami o różnorakim podłożu. Opaski MOTIONBAND są w całości bezpieczne dla zdrowia, nie zawierają żadnych substancji chemicznych, ponieważ działają na zasadzie akupresury.

Opaski nadają się do wielokrotnego użytku, można je myć w nieskomplikowany sposób (mydłem albo innym finezyjnym środkiem czyszczącym), mają estetyczny wygląd. Asygnowane są dla osób dorosłych i dzieci powyżej 3-go roku życia.

wykorzystywanie opasek MOTIONBAND jest bezpieczne, nie ingeruje w kabel pokarmowy i nie wywołuje żadnych skutków ubocznych, takich jak senność, reakcje ze strony układu pokarmowego czy złe samopoczucie. Działanie opasek MOTIONBAND polega na uciskaniu - podobnie jak w sytuacji akupresury - adekwatnego punktu na nadgarstku, zwanego punktem P6 (Neiguan lub Nei – Kuan).

Stymulowanie punktu P6 ma wpłynąć na uspokojenie żołądka, hamowanie mdłości i nudności. Uciskanie tego punktu jest zalecane kobietom spodziewającym się dziecka, które przy porannych mdłościach nie mogą przyjmować żadnych preparatów.

Popularne produkty w kategorii: Pozostałe kosmetyki